AYNI GÜN TESLİMAT: İSTANBUL & İZMİR

Inside Flowers and Events, Miracoli Çiçekçilik Gıda ve Tic. Ltd Şti. Şirketi’nin tescilli bir markasıdır.

Inside Flowers and Events’tan, hizmet almak amacıyla internet sitesine giren, üye olan ve bizzat hizmet alan kurumsal ve bireysel kullanıcılarının Inside Flowers and Events ile elektronik ortamda paylaştıkları kişisel bilgileri, üye olurken kabul ettikleri “Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Kullanım Şartnamesi” esasları dışında üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayacağını taahhüt eder. (Hukuki zorunluluklar ve mahkeme talepleri hariç) Inside Flowers and Events, kullanıcılarının kişisel ve ticari bilgilerinin kişiye özel kalmasını prensip olarak kabul eder. 

Inside Flowers and Events, zaman içinde gelişen şartlara ve gerekliliklere bağlı olarak tek taraflı Gizlilik Politikasında değişiklik yapabilir. Revize edilen Gizlilik Politikasının Inside Flowers and Events Web sitesinde yayınlanması yeterlidir. Kullanıcıların belirli zamanlarda Gizlilik Politikasını gözden geçirmeleri önerilir ve kullanıcıların kendi sorumluluklarındadır.

WEB Portalı üzerinden çeşitli form ve oylamaların kullanıcılar tarafından doldurulması talep edilebilir. Kullanıcılar, Inside Flowers and Events Web sitesini kullanarak sipariş vermek veya hesap açmak suretiyle verilen bilgilerin ve Inside Flowers and Events websitesi üzerinden aldıkları hizmetlerle Inside Flowers and Events tarafından kullanılmasına izin verdiklerini kabul beyan ve taahhüt eder. 

Inside Flowers and Events, kullanıcılara ait bilgilere teknik bir iletişim dosyası (Çerez) kullanarak da erişebilir. Teknik iletişim dosyası kullanıcıların internet sitelerine gelecekteki dönemlerde daha rahat erişmeleri için kullanılır.

Inside Flowers and Events, üyelerine paylaştıkları iletişim adresleri ve telefonları üzerinden SMS, arama, mektup vb. yollarla ulaşabilir, çeşitli anlık bildirimlerde bulunabilir. Üyelik sözleşmesi çevresinde bu durumu Inside Flowers and Events üyeleri ve kullanıcıları önceden kabul etmiş sayılırlar. Inside Flowers and Events’in gerekli tüm bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Inside Flowers and Events’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Inside Flowers and Events web sitesi dâhilinde başka sitelere bağlantılar (linkler) verebilir. Inside Flowers and Events, bu bağlantılar vasıtasıyla erişilen sitenin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Inside Flowers and Events, Web sitesini kötü amaçlar doğrultusunda kullanan üyelerini sistemden çıkarma, bir daha üye olmasını engelleme vb. haklarını saklı tutar. 

Inside Flowers and Events Web sitesi üzerinden gerçekleştirilen tüm Kredi Kartı, EFT ve Havale işlemleri uluslararası geçerli ve onaylı güvenlik sistemleri ile yapılmaktadır.

İşbu web sitesini “üye” olarak kullanan kullanıcılar, Inside Flowers and Events  Kullanım Şartnamesi ve Gizlilik Politikası esaslarını kabul etmiş sayılırlar.