AYNI GÜN TESLİMAT: İSTANBUL & İZMİR

Inside Flower & Events`i 2013 yılında kurduk.

Amacımız, sizlerin hikayesini çiçekler ile anlatmak ve sizin hikayenizin bir parçası olmak. Biz çiçeklerin doğanın bir gülümseyişi olduğuna, en kıymetli anlarınızda ve hatta bazen kelimelerin yetmediği anlarda çiçeklerin duyguları ifade ettiğine inanıyoruz.

                                               

Biz çiçek tasarımcılığı ve organizasyon/event yönetimi yapıyoruz. Avrupa`dan, Orta Asya`ya, Orta Dogu pazarlarından Türkiye`nin dört bir yanındaki deneyimlerimiz ile müşterilerimize en kaliteli, yaratıcı ve fark yaratan hizmeti vermeyi önemsiyoruz.

Hizmetlerimiz:

  • Çiçek sanatı ve tasarımı
  • Hediyelik ürünler ve çikolata
  • Düğün (yurtiçi ve yurtdışı), Kurumsal ve Özel Organizasyon planlama & yönetimi

 

Inside Flowers & Events, organizasyon/düğün yöneticisi, Selin Saral ve çiçek tasarımcısı Mehmet Dikbaş tarafından kuruldu. Bu kurum çatısı altında ikilinin profesyonel deneyimleri ve zanaati birleşti. Bugün, müşterilerimize yaklaşık 30 kişiden oluşan ve müşterilerimizin organizasyon, düğün, hediye ve çiçeklere dair tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir ekip ile çalışıyoruz. Bunu yaparken prodüksiyon, proje yönetimi, planlama gibi ekip ici yetkinlik ve deneyimlerimiz ile en kaliteli hizmeti vermek amacıyla hayata geçiriyoruz.

 

Yurt içi ve dışı tüm müşterilerimize İstanbul'da yer alan Zorlu Center ve Istinye Park mağazalarımızdan hizmet veriyoruz. Ayrıca tüm e-ticaret icin websitemiz ile de hizmet vermekteyiz.

 

Inside Flowers &Events ekibi olarak deneyimlerinizin ve kutlamalarınızın özgünlüğü ve güzelliği bizim önceliğimiz.

 

Hikayenizin bir parçası olmamıza izin verdiginiz için teşekkür ederiz.

 

Inside Flowers & Events Ekibi